#1. výzva – Ukrajina (Koločava) dopadla neúspěšně

Posted on Posted in Výzvy

Brrr… Tak tohle bylo tvrdý! Ukrajina mi slušně nakopala zadek a po necelé hodině a půl jsem musel výzvu předčasně ukončit. Byla taková zima, že mi zamrzla v batohu voda a nemohl jsem doplňovat tekutiny. Několik hodin po návratu necítím palce u nohou a čekám, až se mi do nich vrátí cit. Skvělá zkušenost! 🙂 Nicméně nic nevzdávám a 14.-15.1. se pokusím o svou další výzvu na severu Maďarska.

8-1-17_1kolocava

Tak jsem tedy dostal pohlavek od matky Ukrajiny. Co pohlavek, pořádnou facku! Děda Mráz mi nadělil lehké omrzliny palců na nohou a podrážděné průdušky. Je sice hrozně cool mít červená líčka jako Marfuša, ale všechno má své meze a nehodlám kvůli jedné výzvě riskovat dlouhodobější zranění.
Padla tady otázka, proč jsem startoval už ve 3:00 a neběžel za světla. Věc se má tak, že jsem jel na akci jako průvodce a musel jsem plnit připravený harmonogram. Nejsem placen za to, abych si přes den sám odběhl ultramaraton a nechal své účastníky bez povšimnutí. Realita je tedy taková, že ve 3:00 člověk startuje, do 8:00 si odběhne nějakou tu výzvu a ihned po návratu pokračuje ve své práci průvodce, což například zahrnuje další chození po horách.
Upřímně řečeno jsem rád, že jsem první výzvu předčasně zabalil. Mimo města klesala teplota až k -20 °C a jeden Čech, kterého jsme v Koločavě potkali nám sdělil, že tu při bivakování naměřil -25 °C a že mu skoro umrzl pes. Příště běžím ve skafandru a beru POŘÁDNOU placatku! 🙂

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *