Partneři

black-yak

Black Yak
Ferrari mezi outdoorovým oblečením. Tato jihokorejská značka se dostala na český trh v září roku 2016 a okamžitě vzbudila neskutečný rozruch. Není se čemu divit, protože výrobky s logem Black Yak jsou známé vysokou kvalitou, precizním zpracováním a originálním designem. Jedná se o mistrovské dílo, které člověka zaujme na první pohled. Velice si vážím spolupráce s Jakubem Veselkou a českou distributorskou sítí Mountain Design, jejímž hlavním úkolem je dostat na český a slovenský trh značky, které způsobí revoluci ve vnímání outdoorové módy a vybavení pro horolezce.


expe

Expedition club
„Vydej se s odvahou do míst, která nejsou pro každého!“ tak zní naše heslo. Pro tuhle partičku průvodcuji od února 2016 a právě Expedition club mě přivedl na myšlenku zrealizovat tento projekt. Neznám žádné jiné místo, které dalo tolika lidem motivaci cestovat a plnit si své sny. Součástí Expeditionu je i klubovna s plachetnicí, která je každý týden svědky několika různých přednášek, promítání filmů a hudebního jamování.


vut

VUT Brno
Vysoké učení technické v Brně je univerzitou, kde jsem vystudoval bakalářský obor fakulty stavební a nyní dokončuji poslední ročník fakulty soudního inženýrství. Málokterá česká škola dává tolik financí do sportu, jako právě VUT a velice si vážím její pomoci, bez které bych nemohl zrealizovat tento projekt.


inov8

Inov-8
Wayne Edy, zakladatel firmy: „Investoval jsem 30.000 liber do přípravy forem a dalšího strojního zařízení k jedinému modelu. Byl jsem natolik přesvědčený o kvalitě produktu, že jsem nechal vyrobit kontejner 2.500 párů bez jediné objednávky.“ Že to je šílenství? Tak v tom případě mě sponzoruje ta správná značka! Martin Marek z Inov-8 byl první sponzor, kterému jsem o svém projektu řekl a on mi okamžitě přislíbil svou podporu.


inov8

Buff
Může za to Anton Krupicka. Kdo jiný, než on?! Byl to právě tenhle vytáhlej naháč, který mě přivedl k myšlence pořídit si svůj první výrobek Buff. Odjakživa ve mě žluté logo s heslem „Flat is boring“ vyvolávalo pocit stylovosti a exkluzivity. Prostě se mi líbí design Buff produktů a když už něco tasím na svou řídnoucí makovici, je to buď „had“ Buff v designu Antona Krupicky nebo UTMB čepice od stejné značky.


lurbel

Lurbel
Španělský výrobce prádla pro různé druhy sportovních aktivit. Věnuje se především výrobě oblečení pro běh, trail – running, cyklistiku, triatlon a turistiku. Jejich produkty jsem testoval ve všech myslitelných podmínkách a nedám na ně dopustit. Skvělá kvalita, příjemný materiál a perfektní střih. Možná jste se již setkali s ultratrilem Desafio Lurbel nebo jste již slyšeli o úspěších jejich běžeckého týmu. Značka Lurbel je na českém trhnu nová a shání obchod, který by byl jejich produkty ochotný prodávat. Pokud o někom takovém víte, neváhejte mě kontaktovat.


chimpanzee

Chimpanzee
Honí tě mlsá? Sáhni po Chimpanzee. Chceš rychle dobít energii? Dej si „opičáka“ a za chvíli zase frčíš. Máš při závodě krizi a potřebuješ psychickou vzpruhu? Dokonce i v tomhle případě ti tenhle chlupatý primát přijde vhod! 🙂 Chimpanzee je tuzemským výrobcem čistě přírodní výživy pro lidi v pohybu. Energetické produkty vyráběné z kvalitních a BIO surovin bez použití umělých barviv a konzervantů. Neznám člověka, který by si Chimpanzee produkty nezamiloval na první ochutnání. Lidské tělo je jako motor a když do něj lejete nekvalitní naftu, tak se časem zadře. Ultramaraton a výživa jdou spolu ruku v ruce a jsem rád, že do sebe můžu tankovat prvotřídní palivo.


suunto

Suunto
Příjemné uživatelské rozhraní, bytelnost a dlouhá životnost baterie. To jsou ty hlavní přednosti, které jsem si u hodinek značky Suunto oblíbil. Jakmile jsem dostal nabídku na roční testování Suunto Spartan Ultra, neváhal jsem ani vteřinu.


leki

Leki
Když se řekne výrobce sportovních holí, většina lidí si představí značku Leki. Ta patří bezpochyby do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů.


mountain house

Mountain House – Rock Point
S Rock Pointem jsem spolupracoval již dříve při přeběhu Korsiky a jsem rád, že podporuje můj další bláznivý projekt. Konkrétně jsme se domluvili na dodávce dehydrované stravy od americké značky Mountain House. Hlavní výhodou vymrazovaných potravin je čerstvá chuť, nízká hmotnost a dlouhá trvanlivost.


Ledlenser

Ledlenser
Mít kvalitní světlo (nejen) na horské akce je základ. Ve chvíli, kdy se mi dvakrát po sobě porouchala lampa od jednoho renomovaného výrobce čelovek, došla mi trpělivost a rozhodl jsem se sáhnout po konkurenci. Značka Ledlenser mě zaujala hned ze tří důvodů. Skvělý poměr cena / výkon, sedmiletá záruka produktů a prvotřídní komunikace s dodavatelem – to vše na mě udělalo výborný dojem a jsem rád, že se nyní mohu na svou čelovou lampu znovu spolehnout.


alpenverein

Alpenverein
Alfou a omegou celého projektu je pevné zdraví. Dělám maximum pro to, abych zbytečně neriskoval a vyvaroval se zbytečným zraněním. Pokud se však nějaká ta bolístka přece jen vyskytne, je dobré mít kvalitní pojištění. A právě od toho je tady horský svaz Alpenverein, s jehož službami nadmíru spokojen!


sanasport

Sanasport
Se Sanasportem jsem se poprvé setkal v roce 2011, kdy jsem vyhrál celkové hodnocení Brněnské zimní ligy v orientačním běhu a byl jsem odměněn poukazem na nákup zboží v jejich krámku. Od té doby uplynulo hodně vody… Ze Sanasportu se stala uznávaná a vyhledávaná stálice na poli běžeckých obchodů a je mi ctí, že jej mohu díky svému projektu reprezentovat!

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter